تفاوت ترمیم مو و کاشت مو و کاربرد هر کدام :

ممکن است تا کنون از خود پرسیده باشید که برای ریزش مو خود چه روشی را باید به کار ببرید ترمیم مو یا کاشت مو؟ هر یک از دوروش کلی فوق در جای خود کاربرد مناسب و مفید خواهد داشت . در حدود ۹۰% از گرمای بدن از طریق سر خارج می شود. موهای سر باعث حفظ و نگهداری گرما می شوند و بدن را گرم نگه می دارند و نیز سر را در برابر نور خورشید و سرما و گرما حفاظت می کنند و نیز سر را در برابر صدمات فیزیکی و ضربات به سر محافظت می کنند بیماریهای چشمی و میگرن و سردرد مزمن و اب ریزش چشم و بینی و سرما خوردگی در افراد کم مو و طاس بیشتر از افراد با موهای پر پشت دیده می شود.

عمل كاشت مو در ريختگي هاي كم و بيشتر در موارد ريزش غير ارثي همچون بي موئي در اثر سوختگي و يا جاي جوش و شكستگي و جاي بخيه كاربرد دارد و جواب مناسب مي دهد و در بقيه موارد موهاي كاشته شده طی یکسال دوباره خواهد ريخت يا به پر پشتي لازم مو نخواهند رسيد .

متاسفانه در سالهاي اخير در ايران عمل كاشت مو را براي كساني كه موهاي انها كم پشت و يا تنك شده و يا هنوز ريزش مو ادامه دارد انجام مي دهند كه باعث شديدتر شدن ريزش مو و در نتيجه كم پشتي بيشتر موها طي يكسال بعد مي گردد و نتيجه عكس گرفته مي شود محل کاشت مو در زمان ریختن دوباره موهای کاشته شده منظره زشتی را بوجود می اورد.

كاشت موی طبیعی را براي ريختگي كم و غير ارثي و ترميم موی طبیعی را براي هر نوع ريختگي و به هر ميزان ريختگي پيشنهاد مينمائيم هر فرد بطور متوسط 120هزار تا 150هزار تار مو دارد در هر بار عمل كاشت مو معمولا" 1000 تا 3000 تار مو كاشته مي شود اما در ترميم مو تعداد تار مو محدود نمي باشد و معمولا حداقل 40 تا 60 هزار تار مو ترميم مي گردد.

در نتيجه كاشت مو طبیعی براي ريختگي كم و زير 5% از كل موهای سر بسیار مناسب و توصیه و در ريختگي بالاي 5% تنها ترميم موی طبیعی بدون جراحی جواب مي دهد و مي توانيد به پرپشتي دلخواه موهايتان برسيد.

مقالات
تکنیکهای مختلف ترمیم مو
انواع ریزش موی زنان
موها چگونه رشد میکنند؟
موخوره و درمان مو خوره
تفاوت ترمیم مو و کاشت مو و کاربرد هر کدام
چه عواملی باعث ریزش مو میشوند؟
درمان ریزش مو
© 2010 iran-moo.com • All Right Reserved • Design by Toranjit co.
تعداد کل بازدید از سایت : 1283 نفر
بازدید کنندگان امروز: 9 نفر